Opravdu To Tu Mám Ráda a Nechci Se Zatím Stěhovat

20. května 2008 v 21:44 | Titanie |  Diáře
Neustále mě překvapují mé výkyvy, změny názorů a hlavně neustálé objevování překvapivých pravd a faktů. Minimálně poslední dva roky jsem všemožně toužila po tom, odsud odejít, odstěhovat se a žít svůj vlastní život. Dokonce jsem přislíbila pomoc a spolubydlení své přítelkyni, což mi přišlo jako úžasný nápad a i když dosti trnitý, přesto skvělý výhled do budoucna. Jenže ouha, za poslední měsíc, jsem dospěla k několika pro mě velice důležitým poznání, která mé touhy a přání velice změnila.
Doopravdy ... já se vlastně vůbec nechci stěhovat. Mám to tu ráda, mám ráda své přátele a moc mi záleží na Prckovi, což jsem si uvědomila během toho víkendu, který jsme spolu ztrávili a nechci se s ním rozloučit, dokud to nebude neodkladné. Přišla jsem na to hlavně díky menšímu poplachu, který u nás vyvstal z možného těhotenství maminky, ze kterého jsem ještě trochu unešená ^_^, i když to byl z 99,9% pouze planý poplach a nic z toho nakonec nebude :| přesto mi to hodně dalo a já si uvědomila, že chci nejenom dál studovat, ale taky tady zůstat a dál přežívat v rodinném hnízdě, které je ačkoliv složené zdánlivě z odcizených si lidí, přesto má své osobité pouto :)
Mám ráda své rodiče, sestru, dědečka i strejdu a nechci, ani nebudu se stěhovat. Nedonutíte mě k tomu, ať už to bude znamenat cokoliv x) Chci tu ještě pár let zůstat, být užitečná a užívat si života, dokud můžu a nehnat se zbytečně brzy do zodpovědnosti :) Půjde to, jen to bude potřebovat několik, nebo spíše jednu a to pořádnou :D změnu, na které ode dneška už pilně pracuji ^_^
Titanie
Úžasný synek :D x))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Small Victory Small Victory | Web | 21. května 2008 v 21:12 | Reagovat

chapu te, ale za mesice si treba zase uvedomis ze chces co nejrychlejc vypadnout

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.